سیستم فروش و خدمات پس از فروش

سیستم فروش مستقر در این شرکت مبتنی بر مهندسی فروش و خدمات پس از فروش می­باشد که با توجه به نیازمندی های فنی هر مشتری به صورت مجزا تعریف می­گردد. به این صورت که نیازمندی های مشتری مطابق با نقشه های فنی تعریف گردیده و جاری می­گردد. اطلاعات فنی محصول تولیدی  به همراه محموله ها ارسال گردیده و چنانچه عدم رضایتمندی  در هر آیتمی برای مشتری ایجاد گردد بلافاصله تیم فنی جهت رفع آن به سایت مشتریان اعزام می­گردند تا هر نوع مشکل فنی و غیر فنی موجود را برطرف سازند.

گستره ای از صنایع کشور همچون صنعت خودرو، لوازم خانگی ، الکترونیک و مخابرات ، صنایع بسته­بندی ، نفت و گاز و پتروشیمی، پزشکی و ... از کیفیت بالای محصولات تولیدی و خدمات فنی بهره­مند می­باشند که از نقاط قوت این مجموعه همین انعطاف پذیری و سوییچ کردن خطوط تولیدی با شرایط روز و حرکت به سمت تولیدات با ارزش افزوده بالاتر می­باشد. با توجه به نیاز روز افزون صنایع به جایگزینی انواع قطعات صنعتیِ فلزی به قطعات پلاستیکی مهندسی ، صنعت پلیمر و فرمولسازی پلیمری چشم­انداز توسعه­ای مناسبی در اختیار دارد و به دلیل وجود صنایع پتروشیمی متعدد در کشور و نیاز به تبدیل این محصولات در صنایع پایین دستی، آینده روشنی برای صنعت پلیمر در کشور متصور خواهیم بود.
در این راستا طرح توسعه جدیدی در سازمان به جهت تامین مواد اولیه مورد نیاز شرکت کیمیا پلیمر هیراد در دست انجام می­باشد که با اجرای آن شرکت قادر خواهد بود حدوداً 50% از نیاز مواد اولیه خود را تامین نماید.